Annata
₹38,350
₹50,000
(you save ₹ 11,650)
(inclusive tax)
33 People Viewing This
Bank Offers
Home Delivery
in 5-6 Days
Description
SIZE:- 1625x155mm
Material - Mirror Finish Stainless Steel
Multifuctional Panel
Top Shower
Mixer with Diverter
4 way Hand Shower
100 Massage Jets
Bath Spout
Brass Hose
Product Details
| Acrylic | |
| 1625x155mm | |
| 63.98x6.10 |
Bulk Order